עורך דין דיני משפחה

תחום דיני המשפחה בארץ מאופיין בצורות שונות ומגוונות, כאשר קיימת חלוקה מיוחדת שלא בנמצא במדינות אחרות – התלות בהיבט הדתי. היות והנישואין והגירושין (שהן הנושאים העיקריים בכל הקשור למשפחה – ביסוסה ופירוקה) מתקיימים ברבנות, לבית הדין האזרחי יש לעיתים סטאטוס משני בעניין. עם זאת, יש נושאים רבים הנוגעים ליחסי פנים-משפחתיים שמגיעים לבתי המשפט, וגם עבורם נדרש עורך דין דיני משפחה לליווי של התיק ודאגה לאינטרסים של אחד הצדדים או שניהם.

נושאים הקשורים לדיני משפחה

מלבד גירושין ונישואין, דיני משפחה נוגעים גם לענייני ירושה, סכסוכים שונים ברמה המשפחתית ועוד. עורך דין בפתח תקווה פעיל בתחום זה עובד על תיקים שונים ושואף להגיע לא רק להסכם שיספק את הלקוח שלו, אלא גם לשמירה על יחסים תקינים, עד כמה שניתן. לפיכך, עורך דין בתחום זה נדרש להפגין יחס אנושי ואפילו יכולות פסיכולוגיות מסוימות, על מנת להיות מסוגל להרגיע את הצדדים במקרים שבהם הרוחות מתלהטות ומגיעות לדציבלים בלתי רצויים.

גירושין ונישואין

אך איחד עם זאת, תחום העיסוק הנפוץ ביותר עבור עו"ד משפחה זהו כמובן תחום הנישואין והגירושין. נושא הנישואין יכול להיות מוסדר על ידי הסכם ממון. כמו כן, במקרים מסוימים עורך הדין דרוש אך ורק על מנת לרשום את הזוג בתור ידועים בציבור, במידה והם מעוניינים להימנע מתהליך הנישואין ברבנות. תחום דיני המשפחה בישראל הינו לא פשוט ודורש מחויבות ואהבה אמיתית למקצוע הספציפי. עורכת הדין ליאת אבקסיס הינה מומחית בתחום דיני משפחה עם שנים של ניסיון מאחוריה והיכרות בלתי אמצעית עם כל סוג של התמודדות ברמה המשפחתית. פניה לשירותיה תאפשר לפתור סכסוכים ולהגיע לפשרות הרצויות מהר, תוך שמירה על סכומי כסף גדולים שהיו מתבזבזים עקב דיון משפטי ארוך וקשה.

עורך דין דיני משפחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *